Idziemy po ATH. Raptem trzy lata zajęło odrobienie strat. Kto był wytrwały ten jest nagrodzony. Piękne to były trzy lata gdy się ładowałem bitcoinami. Fajnie gdyby był jeszcze spory dump. W najgorszym/najlepszym (w zależności od punktu widzenia) wariancie będziemy budować nową bankę. A wtedy 20 tys. $ – 40 tys. $ może, lecz nie musi, być przyszłym dołkiem.

To tylko pokazuje jaką śmieciową dyscypliną pseudonaukową jest ekonomia. Pseudo eksperci, doktoranci, tysiące godzin na uczelniach, a dalej nie potrafią ocenić, oszacować takich inowacji jak bitcoin. Przychodzi taki Rysiek, który z ekonomią w życiu nie miał za wiele wspólnego i rozkłada tych pseudo ekonomistów na łopatki. Bo ekonomia jest bardzo prosta, to zwykła psychika ludzi, to prawa grawitacji jak podaż / popyt, to zwykły handel, który na świecie jest od dziesiątek tysięcy lat. Nic wielkiego. Nie trzeba mieć tytułów doktorskich z ekonomii. Lepiej czas przeznaczyć na inne dziedziny.

Pozdrawiam was. Jak zwykle serdeczny dla holderów, nieprzychylny dla shiciarzy, wasz Ryszard Zygmunt Wiśniewski, dla przyjaciół Riczi, założyciel grupy Ryszard Inwestment – darmowe porady inwestycyjne. Jestem tutaj dla was.

#bitcoin #ekonomia #chwalesie #pieniadze